تبلیغات
سایت خبری بخوانید - جوان 15ساله سعودی دربین تروریست ها (+عکس)
دوشنبه 8 مهر 1392  07:52 ب.ظ    ویرایش: دوشنبه 8 مهر 1392 07:57 ب.ظ

ابنا: منابع آگاه اعلام کردند: هزاران نفر از جوانان کشورهای حوزه خلیج فارس جزو مفقودین در سوریه هستند.

این منابع افزودند: بر اساس یک گزارش رسمی محرمانه سعودی حدود 2265 سعودی پس از رفتن به سوریه برای جنگیدن در کنار تروریستها در سوریه دیگر تماسی با عربستان و خانواده های خود برقرار نکرده اند در حالی که خروج آنها با علم و آگاهی مقامات سعودی انجام شده است. .المنار با اشاره به ناامیدی خانواده های این افراد ناپدیده شده از رژیم سعودی برای بازگرداندن عزیزان خود و بی میلی نهادهای سعودی برای کمک به تلاشهای این خانواده ها برای یافتن فرزندانشان به سوء استفاده و کلاهبرداری مخالفان سوری از خانواده هایی که برای جستجوی فرزندانشان به مرزهای ترکیه با سوریه می روند پرده برداشته است.این منابع می افزایند: دهها خانواده در دام شیادان در یکی از کشورهای اطراف سوریه هنگام جستجو فرزندان و عزیزان خود گرفتار شده اند به طوری که این شیادان در قبال گرفتن پول، وعده های پوشالی به این خانواده ها می دهند.

برهمین اساس «ریما الجریش» یکی از زنان سعودی تأکید کرد که نامه ای از «معاذ الهاملی» فرزند 15 ساله اش دریافت کرده که از رسیدن خود به سوریه خبر داده است.

الجریش در تماس تلفنی با روزنامه "الحیاه" با تأیید این خبر گفت: این خبر در صفحه توییتر من منتشر شده، و پسری که در این صفحه از آن یاد کردم، فرزند من است.

www.NiceNews.IR

   


نظرات()   

سایت خبری بخوانید

جدیدترین اخبار خارجی , داخلی,اقتصادی , سیاسی , فرهنگی و هنری , ورزشی , علمی